Leylek Mağazacılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Firmamız 2005 yılından bu yana Anne,Bebek ve Çocuk sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürettiği, ithal ettiği ve dağıtıcılığını üstlendiği 350'den fazla markanın tedarikçiliğini yapmaktadır.

Dağıtım kanallarımız kurumsal firmalara, bireysel firmalara ve girişimcilere hitap etmektedir. Toptan Satış, İnternet üzerinden satış ve Franchising ile çok yönlü bir tedarik zinciri sistemi çalışmaktadır.

Sizde 8000'den fazla çeşit ve 350'den fazla markayı müşterilerinize aktarmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Franchise sistemiyle bir bebek mağazası sahibi olabilir, Xml sistemiyle internetten bebek ürünleri satabilir, ya da hazır bir sisteminiz varsa ürünlerimizi tedarik ederek satabilirsiniz!

Müşteri Hizmetleri ekibi alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi servisi verebilmek için çalışmaktadır.

Müşteri Hizmetlerimiz sizlere haftanın 7 günü 09:00 / 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Her türlü soru, dilek ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan bütün markalar orjinal belgeleriyle birlikte sizlere sunulmaktadır. Tekstil ürünlerinde bebeklere özel kumaş kullanılmaktadır. Araç Gereçlerde ise Avrupa Birliği standartlarına ait sertifikalar alınmıştır.

İthal ettiğimiz ve ürettiğimiz markların teknik servisleri firmamıza aittir. Teknik destek ve ürün bilgisi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.