Leylek Mağazacılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Firmamız 2005 yılından bu yana Anne,Bebek ve Çocuk sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürettiği, ithal ettiği ve dağıtıcılığını üstlendiği 350'den fazla markanın tedarikçiliğini yapmaktadır.

Dağıtım kanallarımız kurumsal firmalara, bireysel firmalara ve girişimcilere hitap etmektedir. Toptan Satış, İnternet üzerinden satış ve Franchising ile çok yönlü bir tedarik zinciri sistemi çalışmaktadır.

Sizde 8000'den fazla çeşit ve 350'den fazla markayı müşterilerinize aktarmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Franchise sistemiyle bir bebek mağazası sahibi olabilir, Xml sistemiyle internetten bebek ürünleri satabilir, ya da hazır bir sisteminiz varsa ürünlerimizi tedarik ederek satabilirsiniz!

Müşteri Hizmetleri ekibi alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere en iyi servisi verebilmek için çalışmaktadır.

Müşteri Hizmetlerimiz sizlere haftanın 7 günü 09:00 / 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Her türlü soru, dilek ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan bütün markalar orjinal belgeleriyle birlikte sizlere sunulmaktadır. Tekstil ürünlerinde bebeklere özel kumaş kullanılmaktadır. Araç Gereçlerde ise Avrupa Birliği standartlarına ait sertifikalar alınmıştır.

İthal ettiğimiz ve ürettiğimiz markların teknik servisleri firmamıza aittir. Teknik destek ve ürün bilgisi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bayilik Sistemimiz

Bünyemizde bulunan markaların satışları fiziki olarak sadece Franchise mağazalarımızda satılmaktadır. Türkiye genelinde şu anda 14 bayimiz hizmet vermektedir.

Eğer sizde kolayca bir bebek mağazası açmak istiyorsanızbaşvuru formu oluşturabilir, uzmanlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz!
Basvuru Formu

Firmamız üreticisi olduğu, ithal edilen ve Türkiye dağıtıcılığını üstlendiği 8000 çeşit ürün ve 350den fazla markayı 50den fazla internet bayisi aracılığıyla satışa sunmaktadır

Sizde internet üzerinden bebek ürünlerini düşük bütçelerle satmak istiyorsanız XML bayiliğine aşağıdan başvurabilirsiniz !
Basvuru Formu

Neden Biz?

ActivBabyStore 11 senedir sektör içerisinde internet üzerinden ve mağazalarıyla satış kanallarını desteklemektedir. Sizinde bu tecrübenin getirdiği bazı avantajlar;

Eğer sizde markalaşma sürecimizde iş ortağımız olma fırsatını yakalamak istiyorsanız yanda ilgilendiğiniz bölümle ilgili formu doldurabilir, kolayca bir bebek mağazası sahibi olabilirsiniz!