Leylek Mağazacılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Bayilik Sistemimiz

Bünyemizde bulunan markalara ait ürünler fiziki olarak sadece Franchise mağazalarımızda satılmaktadır. Türkiye genelinde ve Dünya'da mağazalar açmaya devam ediyoruz. Activbaby Franchise Bayilik ile Mağazanızı cadde üstü bir yerde veya bir AVM'de açabiliriz.

Eğer siz de kendi bölgenizde bir bebek mağazası açmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Sizi hemen arar franchise uzmanımızla görüştürürüz. Bölgenizdeki satış potansiyeli analiz edilir, mağazanız tutulur, dekorasyon projelendirilir, tabelanız takılır, ürünler raflara yerleştirilir ve herşey planlanan şekilde giderse 30 gün içinde işinizin başına geçebilirsiniz.
Basvuru Formu

Firmamız üreticisi olduğu, ithal edilen ve Türkiye dağıtıcılığını üstlendiği 8000 çeşit ürün ve 350den fazla markayı 50den fazla internet bayisi aracılığıyla satışa sunmaktadır

Siz de Aktifbebek XML Bayilik ile düşük bir bütçeyle iş kurmak, bebek ürünlerimizi kendi web sitenizden veya Amazon, Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi pazaryerlerinde satmak istiyorsanız aşağıdan XML başvurusunda bulunabilirsiniz.
Basvuru Formu

Avantajlarımız

Geri Bildirimleriniz

  • Ürün Çeşitliliği 99%
  • Bayilik Modülü 100%
  • Stok Yönetimi 99%
  • Müşteri Hizmetleri 96%

Activ Baby Franchise Bayiliği

Leylek Mağazacılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. olarak müşterilere yeni kuracak mağazaları için veya hali hazırda kurulan mağazaları için Activ Baby markası ile Franchise Bayiliği sağlayarak Anne, Bebek ve Çocuk kategorilerinde ürün çeşitliliğini arttırıyoruz. Markalarımız sayfasında bulunan markaların ürünlerini sizlere tek bir yerden sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ürünleri direkt olarak bayiden almaktadır. Franchise Bayilik ile müşterilerimize mağazalarını açıp satışlarını yapacak duruma gelene kadar destek vermekteyiz. Üstelik Activ Baby Store Franchise sistemi ile Türkiye'nin her il veya ilçesinde mağaza açmak mümkündür. ActivBaby Store kolay ve uygun bayilik şartları sayesinde bayilerin satış yapmalarını kolaylaştırır.

Aktifbebek XML Bayilik

Leylek Ticaret, Aktifbebek XML Bayilik ve Dropship hizmetleriyle bayilerimize Xml Entegrasyonu ile Anne, çocuk ve bebek sektöründe ürünlerini ister entegrasyonla Pazar Yerlerindeki mağazanızdan ister kendi Web sitelerinde kolayca satabilirler. Bu bayilik sistemi ile bayiler sadece siparişlerine ve ürün satışına odaklanabilir. Ürünlerin sipariş sonrasında paketlermesini ve kargolamasını XML Friması üstlenmektedir. Bu sayede XML Bayiliği alanlar zamandan tasarruf eder. XML Dropshopping ile Pazaryeri entegrasyonlarını bir kaç gün içinde tamamlanır. Bu süre zarfından sonra geriye sadece bayilerin ürünleri satmaları kalır. Pazar Yerlerindeki ve diğer mecralarda yapılan satışları Aktifbebek kendisi kargolayacaktır. Sizde markalarımız kısmında bulunan üürnlerin satışlarını xml bayiliği hizmetimiz ile tedarik edebilirsinizdesetek