Leylek Mağazacılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Ürün Tedarik Sistemi

Firmamız Ataşehir merkez ofisi ve 5 Ürün deposuyla sizlere hizmet vermektedir. Tedarikçi firmalar için stokları, yani depoları çok önemlidir. Bizlerde bu konuda bebeklerimizin ürünlerini en doğru şekilde saklamaktayız.

Ataşehir İthalat depomuz yurtdışından gelen ithal ürünlerimizi depoladığımız, içerisinde Ferrari,Fisher Price, Nania, Disney Bebek ürünleri gibi ürünleri bulundurmaktadır.
Ayrıntılı Bilgi

Bebeklerimiz için en iyi hizmeti sunmak istiyor, ürün konseptinize 8000 çeşitlik ve 350 markalık bir potansiyel eklemek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.

Sizlerde bebeklere hizmet veren bir mağazaysanız, internetten bebek ürünleri satmak istiyorsanız ya da araç filolarınıza bebek ürünleri koymak istiyorsanız, iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.
İletisim

Firmamız toptan ürün satımında sizlere bayilik modülü ile hizmet sunmaktadır. Bayilik modülümüzde size özel cari kod açılır. Sizler modül üzerinden toptan satış fiyatını görebilir, görsellerini inceleyebilir, o aya özgün kampanyalı ürünlerden yararlanabilir, sipariş oluşturduktan sonra farklı ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Firmamız her zaman iş ortaklarını koruyucu politikalar izlemektedir. Sizlere satış kapasitesi yüksek ürünler sunulur. Firmamızdan tedarik ettiğiniz ürünler garantilidir ve orjinal belgelerine sahiptir. Belirli şartlar dahilinde iade hakkınız vardır.
Bayilik Sistemi

Arama

Avantajlarımız

Geri Bildirimleriniz

  • Ürün Çeşitliliği 99%
  • Bayilik Modülü 100%
  • Stok Yönetimi 99%
  • Müşteri Hizmetleri 96%